Dar pakankamai neseniai vienintelis būdas pasitikrinti regėjimą buvo apsilankius specialiame tam skirtame kabinete. Tačiau viskas juda į priekį ir daugybė paslaugų persikelia į virtualią erdvę. Taip jos ne tik modernėja, tačiau ir prisitaiko prie šiandieninių žmogaus poreikių. Kuomet nemaža dalis neskiria pakankamai daug laiko savo sveikatos priežiūrai ir stengiasi minimalizuoti bet kur sugaištamą laiką. Tad jeigu tik yra alternatyva, kuri greitesnė, tikėtina, dauguma ją ir pasirinks. Todėl jau nedaug ką nustebins, kad akių tikrinimas Šiauliai gali būti atliekamas tiesiog namuose prie kompiuterio ekrano. Ir neretai tam nereikia net gydytojo įsikišimo, kadangi visos instrukcijos pateikiamos virtualiai. Lygiai taip pat žmogus gauna ir išvadas apie savo regėjimą iškart po atlikto testo.

Kur tikrintis akis?

Akių patikrinimas internetu – https://www.regejimopatikrinimas.lt/paslaugos-ir-kainos/

Gali natūraliai kilti toks klausimas, kuomet įmanoma ir akių patikrinimas internetu. Ir tai tikrai nėra prastesnis arba mažiau tikslus būdas, kadangi neretai testo metu naudojama ta pati akių tikrinimo lenta. Tačiau tiek vienu, tiek ir kitu būdu šis metodas yra tik pirminis. Aišku, jeigu jo metu nepastebima regėjimo sutrikimų, tuomet jo pilnai pakanka ir kažkokių papildomų testų daryti tikrai nereikia. Nebent dar gali būti atliktas akių testas spalvos, kuris leidžia išaiškinti daltonizmą. Tačiau jo periodiškai darytis nereikia, užtenka vieną kartą įsitinkinti, jog jūs skiriate spalvas. Tačiau jeigu pirminių testų metu regėjimas nepasirodė pakankamai geros, tuomet turėtumėte kreiptis į specialistus dėl papildomų tyrimų. Kadangi yra gana skirtingų regos problemų, kurių nustatyti virtualiai praktiškai neįmanoma. Kadangi tam reikalinga ne tik labai specifinė įranga, bet ir profesionalios žinios.

Kodėl akių patikrinimas vaikams yra toks svarbus

Suaugusiems gali atrodyti, jog net ir periodiškas akių patikrinimas internetu vaikams nėra reikalingas, jeigu jie nesiskundžia suprastėjusiu regėjimu. Tačiau svarbu suprasti, kad nuo mažens prasčiau matantys vaikai gali nesuprasti to fakto. Be to, iki tam tikro amžiaus, kuomet jau pradeda skaityti, vaikai paprasčiausiai neturi galimybės įsivertinti savo regėjimo. Kadangi net ir esant kažkokiems sutrikimams pagrindinius dalykus jie gali matyti pakankamai gerai. O augant organizmui labai daug įtakos turi laikas, kada bus pastebėtas tam tikras sutrikimas. Kadangi kuo anksčiau tai bus atlikti, tuo didesnė tikimybė, jog pavyks jį išspręsti. Be to, ne mažiau svarbus yra ir spalvų skyrimo testas. Kadangi nuo gimimo kitaip spalvas matantis vaikas gali nesuprasti, jog kažkas yra negerai arba turėtų būti kitaip. Dėl visų šių priežasčių vaikams privalu periodiškai pasitikrinti akis. Ir šiais laikais tą padaryti galima netgi neišeinant iš namų.

Kiek kainuoja Fielmann akių tikrinimas?

Valstybinėse įstaigose ši procedūra dažniausiai yra nemokama, tačiau nedaugelis žino, jog ir dauguma privačių kabinetų už tai neima pinigų. Be to, visa tai galima atlikti netgi neinat nei į privačią, nei į valstybinę įstaigą. Kadangi dabar įmanomas akių patikrinimas internetu. Ir jo metu naudojama praktiškai tokia pati regėjimo skalė nustatyti sutrikimams. Be to, kai kuriais atvejais ji gali būti netgi modernesnė už daugumai įprastą raidžių atpažinimą.