Ar kurdami savo virtuvę, pirmiausia galvojate apie tai, koks interjeras joje turi būti, ar kaip sukurti tokią erdvę, kuri padėtų Jums maisto ruošoje? Baldų gamybos ekspertai pataria, kad renkantis virtuvę reikėtų galvoti ne tik apie stilių, bet ir baldų funkcionalumą. Virtuviniai baldai turėtų tarnauti tam, kad maisto ruoša taptų paprastesnė, o baldai turėtų būti išplanuoti taip, kad leistų Jums lengvai ir patogiai judėti. Nuo ko pradėti, norint virtuvę paversti Jums darbą palengvinančia erdve?

Stalviršio svarba

Tai yra iš tiesų labai svarbi virtuvinių baldų dalis, kurios dažnai klientai neįvertina. Labai svarbu renkantis baldus užsakyti tinkamą ir kokybišką stalviršį, kuris tarnaus ilgus metus. Be to, stalviršis taip pat gali prisidėti prie funkcionalumo kūrimo? Pavyzdžiui, ar pastebite, kaip erzina virtuvėje gaminti, kai trūksta vietos pjaustymui arba kai trūksta vietos ant pjaustymo lentelės? Profesionalūs baldų gamintojai šiandien siūlo rinktis tokį stalviršį, ant kurio bus galima gaminti nenaudojant pjaustymo lentelių. Tai patikimas, šiuolaikiškas ir ilgaamžis sprendimas.

Tinkamai paskirstyta erdvė

Maisto ruošą ir Jūsų judėjimą gaminant labai palengvins protingas virtuvės išplanavimas. Tai reiškia, kad visi virtuviniai baldai turėtų turėti tinkamą vietą, kuri būtų parinkta taip, kad padėtų Jums gaminti ir judėti. Pavyzdžiui, nepamirškite, jog net ir modernaus stiliaus virtuvėje reikėtų laikytis tradicinio virtuvės įrenginių trikampio, pagal kurį turi būti suplanuojamos vietos viryklei, šaldytuvui ir plautuvei. Taip pat galvokite apie tai, kaip reikėtų išnaudoti erdvę ir kokiems baldams kur geriausia stovėti virtuvėje. Gaminti bus lengviau jeigu gaminimo ir valgymo erdves atskirsite, o jeigu gaminate itin daug, mėgstate rengti degustacijas ir Jūsų virtuvėje pakanka vietos visiems, pagalvokite ir apie dar vieną modernų ir funkcionalų sprendimą – tai stalas-sala.

Baldai transformeriai

Kuriant šiuolaikišką virtuvę, kuri padės maisto ruošoje, labai praverčia šiuolaikiškas gamintojų sprendimas – baldai transformeriai. Tai vis labiau populiarėjantis pasirinkimas Lietuvoje. Jeigu jau esate išsirinkę įmonę, kuri pagamins baldus Jūsų virtuvei, galite iš karto pasidomėti, ar jų gaminami virtuviniai baldai gali transformuotis. Taip virtuvę galima įgalinti dar labiau. Pavyzdžiui, jeigu Jūsų šeima nedidelė, tačiau dažnai sulaukiate gausių svečių, galite rinktis stalus transformerius. Spintelės transformeriai padės kurti ne tik interjerą, bet ir palengvins sandėliavimo sprendimus.