Dantų balinimas yra aktualus daugeliui žmonių. Žmonės neretai skundžiasi, jog jų dantys pageltę. Todėl dažnai žmonės ieško būdų kaip pašviesinti dantis. Pats paprasčiausias būdas yra dantų balinimas odontologijos centre. Tačiau jį pasirinkti gali ne bet kuris. Dantų balinimas kainuoja brangiai. Odontologai balina sveikus dantis, todėl iš pradžių juos reikės sutaisyti. Sutvarkius dantis, reikės atlikti burnos higieną. Tuomet bus galima balinti dantis. Visos šios paslaugos kainuoja ir bendra suma yra brangi. Todėl daugelis net nesvarsto apie dantų balinimą odontologijos centre. Tačiau galima dantis balinti ir namuose. Kai kurie pasirenka tokį variantą. Dažnai galima susidaryti nuomonę, jog namuose gali bandyti dantis balinti tik jauni žmonės. Jauni žmonės dažnai negalvoja apie tai, jog gali pažeisti emalį ir bando įvairiausius dantų balinimo būdus. Tačiau ir vyresni žmonės bando dantis balinti namuose. Dantis šviesinti namuose yra galima, tačiau yra nemažai dalykų, kuriuos reikia žinoti:

  • Kai kurie būdai yra neverti dėmesio. Dantis balinti galima įvairiausiais būdais. Pasitaiko, jog žmonės renkasi gerai žinomus, tačiau neveiksmingus būdus. Dantų balinimas su soda ir citrina yra populiarus. Kai kurie teigia, jog efektas yra, kiti nemano, jog tai padeda. Bet kuriuo atveju toks būdas gali pažeisti emalį, todėl geriau jo nesirinkti. Yra ir kitų būdų, kurie yra neveiksmingi. Neverta rinktis namuose esančius maisto produktus, nes jie nesuteiks norimo efekto. Dantis šviesinti namuose galima, tačiau rinktis reikia profesionalias priemones.
  • Dantų pasta yra skirta tam, jog dantys būtų švarūs, o ne jų šviesinimui. Dažnai žmonės renkasi balinančias dantų pastas. Tačiau tokios dantų pastos yra neveiksmingos. Dantų pastą žmonės turi naudoti, jog dantys būtų švariai išvalyti ir galėtų džiaugtis gaiviu burnos kvapu. Geriau nesirinkti dantų balinančias pastas, nes jos nenaudingos.
  • Svarbu pasidomėti pasirinktomis prekėmis. Dantų balinimas namuose dažnai yra neveiksmingas. Tačiau tai ne blogiausias dalykas, kuris gali nutikti. Pasirinkus prastas priemones, galima pakenkti dantims. Renkantis priemones yra svarbu pasidomėti jomis. Reikia pasidomėti gamintoju, sudėtimi. Rinktis reikia atidžiai.

Dantų balinimas namuose yra naudingas tik tuo atveju, jei yra pasirenkamos profesionalios priemonės. Galima rinktis balinančias juosteles, dantų balinimo rinkinius, tačiau jie retai padeda. Nelengva pasirinkti priemones, kurios šviesina dantis, todėl geriau pasidomėti ir nepirkti iš karto. Rasti priemonę, kuri šviesina dantis, galima, tačiau svarbu domėtis prekės sudėtimi.