Šį prietaisą rasite tikrai ne kiekvieno namuose, o dar tiksliau būtų galima pasakyti, jog tik retai kuriuose namuose bus drėgmės surinkėjas. Aišku, iš pavadinimo nesunku nespėti kiekvienam, kokią funkciją atlieka šis daiktas, tačiau suprasti, kada jis reikalingas ir turėtų būti naudojamas gali būti gerokai sudėtingiau.

Kiekvienuose namuose ar bet kurioje patalpoje drėgmės lygis svyruoja labai skirtingai – vienur jis būna pastovus, kitur keičiasi labai kardinaliai priklausomai nuo orų permainų bei žmonių vykdomos veiklos. Laikoma, kad optimaliausias drėgnumas žmogui yra arti 50 procentų, tačiau dar gali svyruoti iki 10 procentų tiek į vieną, tiek į kitą pusę, kadangi natūraliai pasiekti visiškai tikslų pastovų dydį praktiškai neįmanoma. Aišku, kol nėra pasiekta kritinė riba natūraliai žmogus nejaučia didesnio drėgmės poveikio, tačiau organizmui ji turi įtakos. Todėl rekomenduojama pasitikrinti namuose esantį drėgmės lygį ir, jeigu jis per aukštas, tuomet drėgmės surinkėjas tikrai turėtų atsirasti jūsų planuojamųjų pirkinių sąraše. Aišku, kartais jis gali būti ir gerokai per mažas, tuomet jau reikėtų galvoti apie drėkintuvą.

Tačiau gali pasitaikyti ir tokių situacijų, jog padidėjęs drėgmės lygis yra labai laikinas dalykas, pavyzdžiui vandeniui išsiliejus į apačioje esančias patalpas arba esant nesandariems namams ir lauke ilgai lyjant bei vyraujant drėgmei. Tokiu atveju išeitimi gali tapti drėgmės surinkėjas nuoma, kuri atsieis gerokai pigiau, negu šio įrenginio pirkimas ir tai leis sutaupyti. Aišku, toks variantas geriausias esant netikėtiems ir, tikėtina, daugiau nepasikartosiantiems įvykiams. O jeigu tai tampa periodišku reiškiniu, tuomet vertėtų pamąstyti ir apie nuosavo daikto įsigijimą.

Drėgmės surinkėjas ir kaip išsirinkti tarp daugybės parduotuvių

Kad prekybos centre Senukai drėgmės surinkėjas parduodamas arba drėgmės surinkėjas Ermitažas parduotuvėje tikrai turėtų būti, kadangi šie pramoninių bei statybos prekių pardavėjai turi praktiškai visko, ko gali prireikti namams, ne išimtis būtų ir drėgmės surinkėjas Moki veži. Tačiau gausybių įvairiausių ir labai skirtingų prekių reiškia, jog konkretaus produkto pasirinkimas gali būti ir ne toks didelis, todėl ieškant labiau specifinio varianto dėmesį reikėtų skirti ir pažiūrėti, koks yra drėgmės surinkėjas Elektromarkt arba dar geriau drėgmės surinkėjas Valė internetinėje parduotuvėje, kur elektronikos prekių pasiūla tikrai didesnė, negu didžiuosiuose prekybos centruose. Aišku, paprasčiausias drėgmės surinkėjas Lidl parduotuvėje bus taip pat, tačiau ten pasirinkimo laisvės praktiškai neturėsite. O jeigu ieškote kažkokio išskirtinio produkto arba norite gauti daugiau patarimų renkantis šį daiktą, tuomet geriausią kreiptis į šioje srityje besispecializuojančias įmones, kurios turi nemažą patirtį ir tikrai padės rasti optimaliausią sprendimą.

Ar pramoninis drėgmės surinkėjas veikia geriau už įprastą?

Nors tokio įrenginio galia ir bus didesnė, tačiau tai neturėtų būti siejama su veikimo kokybe, o pirmiausiai reikėtų atsižvelgti į jo paskirtį ir kur bus naudojamas šis daiktas. Dažniausiai pramoninis variantas yra skirtas didžiulėms patalpoms, kur reikalingas ypatingai aukštas darbo našumas. Ir jo tikrai nereikia įprastuose namuose, kur savo užduotį lengvai atliktų ir gerokai paprastesnis įrenginys, kur ne tik kainuotų pigiau, bet ir imtų mažiau elektros ir pasižymėtų tylesniu darbu.