Gėlių pristatymas Vilniuje blooms.lt ar kitame šalies mieste reiškia, kad sau svarbų asmenį galite nudžiuginti puikia gėlių puokšte. Vis dėlto, dėmesį verta atkreipti į tai, kad svarbiausiu akcentu tampa gėlių pasirinkimas – vieni nusprendžia dovanoti skintas gėlės, kiti – puokštes, dar kiti – įmantrias gėlių kompozicijas ir t.t. Taip pat egzistuoja ir daugybė kitų parametrų, kuriuos reikia apsvarstyti, pavyzdžiui, puokštės dydis, įpakavimo sprendimai ir pan. Tačiau svarbiausia prisiminti, kad, kai kalbame apie gėlių pasirinkimą, egzistuoja ir tam tikri mitai, kuriais neretai yra vadovaujamasi. Vis tik, tai nėra teisinga išeitis, kadangi gali būti priimti netinkami sprendimai. Kitais žodžiais tariant, tik žinodami apie mitus ir gebėdami jų nepaisyti, galėsite priimti  pačius tinkamiausius sprendimus. Taigi, šį kartą siūlome jums susipažinti su keliais mitais, kad nusprendę pasinaudoti gėlių pristatymu Vilniuje ar kitame mieste, gebėtume pasielgti teisingai.

Nėra tik vyriškų ir nėra tik moteriškų gėlių

Ne paslaptis, kad tam tikrai dalykai, pavyzdžiui, buities darbai, yra skirstomi į moteriškus bei vyriškus. Tačiau įdomiausia tai, kad toks suskirstymas neretai perkeliamas ir į kitas sritis – jis pastebimas net ir tuo atveju, kai kalbame apie gėles.  Keista, tačiau daugybė žmonių vis dar yra įsitikinę, kad vienos gėlės labiau tinkamos dovanoti moterims, kitos – vyrams. Tačiau iš tiesų toks dalykas, kaip moteriškos bei vyriškos gėlės net neegzistuoja. Gėlių priežiūros bei dovanojimo ekspertai pažymi, kad bet kuri gėlė gali būti dovanojama ir moteriai, ir vyrui.

Puokštės pakuotei nereikia skirti daug dėmesio ir  daug į tai investuoti juk svarbiausia – gėlės

Ne paslaptis, kad šiandien galime rinktis ne tik pačias įvairiausias gėlės, jų kompozicijas, bet ir įvairius jų pakavimo sprendimus. Šiandien jų siūloma tiek daug, kad galite būti tikri, jog galite būti tikri – pakuotė ne tik apsaugos gėles nuo neigiamo aplinkos poveikio; bet ir užtikrins patogesnį transportavimą, o svarbiausia – suteiks dar daugiau grožio. Nepaisant to, vis dar vyrauja mitas, kad į gėlių ar puokščių įpakavimą nereikia daug investuoti ir tam apskritai nereikia skirti daug dėmesio. Tačiau tai – tik dar vienas mitas, kuriuos tikrai nereikėtų sekti, kadangi tik kokybiška pakuotė sukurs  patrauklų vaizdą ir tinkamai apsaugos nuo aplinkos poveikio.