Įtempiamos lubos yra vis dažniau pasirenkamas sprendimas norint atnaujinti savo būstą. Daugeliui atrodo, kad lubos turi būti nuobodžios ir vienodos, nes nėra girdėję apie galimybę kambarį įsirengti įtempiamas lubas, kurios gali būti net ir labai nenuobodžios ir kokybiškos. Įprastu būdų restauruojant, dažant ar kitaip tvarkant lubas užtrunkama ilgai, o galiausiai rezultatai ne visada būna tokie, kokių tikimasi. Taip toks būdas labai vargina ir yra nepatogus, kadangi priėjimas prie lubų yra prastas. Visai kitaip jos tvarkomos pasirenkant modernesnį ir šiuolaikiškesnį variantą.

Įtempiamos lubos reiškia, kad prie įprastų lubų centimetrų atstumu tvirtinamos dar vienos lubos – tai plastikinis arba metalinis pagrindas, karkasas ant kurio gražiai dedama pasirinkta plėvelė. Tai ne tik modernus, išskirtinis ir gražus variantas, bet ir galintis paslėpti įvairiausius trūkumus, kurie trukdo bendram kambario vaizdui. Pavyzdžiui, labai dažnai kambaryje trukdo ventiliacijos ar signalizacijos sistemos – jas galima tokia lubų danga uždengti, todėl kambarys atrodys labai estetiškai. Puiku yra tai, kad pačios lubos gali būti priderintos prie kiekvieno žmogaus norų – plėvelė gali būti bet kokia, kadangi spaustuvėje ji gali būti papuošta net ir norima nuotrauka ar paveikslėliu. Norintys išskirtinio dizaino gali rinktis ir blizgius lubų paviršius, norintiems paprastumo puikiai tiks matinė plėvelė.

Ypatingos ar labai dėmesingos priežiūros įtempiamos lubos nereikalauja – jos atsparios drėgmei, tad galima jas plauti net ir šlapiu būdų, jos liks nepažeistos. Tačiau reikėtų nepamiršti, kad negalima naudoti aštrių valymo priemonių ar abrazyvinių paviršių, kurie galėtų pakenkti plėvelei. Įtempiamos luboms išskirtinės priežiūros gali prireikti tik tuomet, jei kambaryje rūkoma arba veikia netvarkingas židinys. Tuomet valymas turi vykti dažniau ir rimtesnėmis priemonėmis, bet labai atsargiai.

Įtempiamos lubos puikus būdas pasiekti tobulybę, o geriausia tai, kad jos ne tik labai atsparios daugeliui veiksnių, bet taip pat gelbėja, tarkime, buto užliejimo atveju. Vienas kvadratinis metras gali atlaikyti net apie šimtą kilogramų vandens, taigi tuo atveju, jei būsite užpilti iš viršaus, tokios lubos labai pagelbės. Rasti puikius specialistus galite čia – https://www.lubunamai.lt/.