Akcijos dažniausiai vyksta periodiškai ir yra nustatomos kiekvienos įmonės atskirai, remiantis jų rinkodara, tačiau galima pastebėti tendencijas, kuomet jos taikomos dažniau. Kartais panašiu metu akcijas skelbia konkuruojančios bendrovės ir taip siekia, kad būtent pas juos atvyktų klientai apsipirkti, todėl derėtų pažiūrėti ne tik vieno įmonės akcijos skelbimą, bet ir paieškoti informacijos, kokias nuolaidas gali pasiūlyti kitos. Neretai akcijomis siekiama išparduoti didesnį kiekį užsilikusių padangų. Tai ypač pastebima, kai atsiranda naujesni modeliai.

Specialistų patarimai renkantis padangas

Šis pasirinkimas turėtų būti atsakingas, kadangi nuo padangų gali priklausyti ir automobilio keleivių saugumas, kadangi jos užtikrina ne tik sukibimą su kelio danga, bet ir stabdymą. Tai ypač aktualu ir svarbu, kai kelias nėra sausas ir natūralus sukibimas smarkiai sumažėja. Vasarinės padangos akcija gali suvilioti, tačiau svarbu įvertinti perkamų padangų kokybę bei protektorių. Aišku, dauguma parduodamų padangų yra pakankamai kokybiškos, kad galima būtų jas saugiai naudoti. Taip pat prieš perkant reikėtų atsižvelgti į turimų padangų dydį, kadangi nusipirkus per mažas arba per dideles padangas gali tekti keisti ir ratlankius, kurios jiems netiks, o kartais tokios padangos gali netikti netgi ir jūsų automobiliui.

Vasarinės padangos akcija ir nuo ko priklauso jos kaina?

Neretai akcijų metu galima sutaupyti ir sumokėti mažesnę, negu pradinė kaina. Todėl aptarsime, nuo ko gali priklausyti bendra kaina ir kaip sutaupyti. Pirmiausiai, kainą nustato gamintojas, turėjote pastebėti, jog žinomesnių gamintojų produktai kainuoja daugiau, kadangi tai yra savotiška kokybės garantija, kurią jie suteikia kartu su savo vardu, apie kurio kokybę dauguma jau žino, tačiau tai nereiškia, kad kiti produktai nusileis savo kokybe, tiesiog jūs patys turėsite tuo įsitikinti ir negalėsite gauti tokios išankstinės garantijos. Taip pat kaina priklauso nuo modelio bei jo pagaminimo metų, tad perkant naują, bet senesnį modelį galima sutaupyti net jeigu jam nėra taikoma akcija, nors, dažniausiai, savo kokybe jis nelabai nusileis ir naujesniam. Taip pat kainą gali lemti ir padangų dydis, kadangi  ir jų gamybai reikia daugiau sąnaudų, todėl visureigių padangos visada bus brangesnės už atitinkamas mažo automobilio padangas.