Akių vokų plastika atliekama jau gana ilgai. Beveik 25 metus gerai žinoma operacija ir toliau yra vienas iš puikiausių metodų norinčioms susigrąžinti jaunatviškesnį žvilgsnį. Su metais vokų oda pasikeičia, todėl galima pastebėti kaip greitai ji gali suteikti žvilgsniui piktumo ir liūdnumo, kuris visiškai nenusako tikrosios žmogaus nuotaikos, jausmų. Taip pat dažnai toks žvilgsnis prideda ir daugiau metų, todėl žmogus atrodo kur kas vyresnis iš veido nei iš tiesų yra. Kai kuriais atvejais toks dalykas gali užklupti ir itin jauną žmogų, tačiau dažniausiai tokią operaciją atlikti prireikia apie 40 metų sulaukusiems asmenims. Vokų plastika trunka ne ilgiau valandos, todėl žvilgsnį susigrąžinti galima tikrai greitai ir ne itin sunkiai. Dvejojantiems dėl rando, tikrai verta žinoti, jog jo visiškai nesimato, nes jis ne tik labai menkas, bet ir daromas voko raukšlėje, kuri randą labai puikiai paslepia.

Vokų nusvyrimas atsiranda tuomet, kai susidaro raukšlių perteklius, pakitimas odoje, todėl nieko keisto, jog tai vyresnių žmonių problema. Jaunesnius žmones ši problema gali kankinti dėl genetikos, kai kurie tokį žvilgsnį turėti yra tiesiog užprogramuoti, nes gana paveldimas bruožas. Taigi, kadangi niekas nenori atrodyti vyresnis nei iš tiesų yra, ši operacija atliekama kai kuriais atvejais ir jauniems žmonėms. Įprastai operacija atliekama vietinėje nejautroje, todėl jokių nemalonių pojūčių vokų plastika nesukelia. Kadangi plastikos chirurgija sparčiai tobulėja, dabar galima tokia operaciją apturėti radiochirurginiu būdu. Tokios operacijos metu nenaudojamas skalpelis, jį pakeičia radiochirurginis prietaisas, kuriuo galima labai tiksliai padaryti reikiamą pjūvį. Taip sumažinama ir patinimo tikimybė, būna mažesnis randėjimas ir net greitesnis gijimas. Po vokų plastikos siūlai išimami maždaug po 6 dienų.

Gana dažnai norint atjauninti žvilgsnį, su vokų plastika atliekamas ir antakių pakėlimas. Antakiai taip pat su laiku šiek tiek nusvyra, todėl galima tos pačios operacijos metu padailinti ir juos. Sujungus šias procedūras tikrai galima atjaunėti ir vėl džiaugtis išraiškingu žvilgsniu. Svarbiausia išsirinkti plastikos chirurgą, kuriuo galite pilnai pasitikėti ir aptarti visus iškilusius klausimus konsultacijos metu. Jei svarstote apie operaciją, pasikonsultuokite su – https://www.plastikoschirurgas.lt/.