Vonios kambaryje praleidžiama nemažai laiko. Tiek ruošiantis į darbą rytais, tiek prieš miega vakarais statistiškai žmogus vonios kambaryje praleidžia apie pusvalandį, tad per visą dieną tikrai susidaro nemažai laiko, kuris praleidžiamas būtent šioje erdvėje. Būtent dėl šios priežasties vonios kambarys turi būti jaukus ir malonus, kuriame nesunku atsipalaiduoti karštoje vonioje po dienos darbų. Tam, kad kambarys būtų komfortabilus ir sietųsi su teigiamais dalykais, gera nuotaika, įtakos turi net ir pasirinktos spalvos, baldų deriniai bei kitos detalės. Sužinokite kaip susikurti jaukią erdve.

Pirmiausia reikia nepamiršti nuspręsti kaip atrodys vonios kambarys – ar joje bus tik vonia, ar tik dušo kabina ar abu. Žinoma, kad pats geriausias variantas yra turėti abu, kadangi vonia – puikus būdas atsipalaiduoti karštame vandenyje, o dušo kabina leidžia greitai ir patogiai nusiprausti. Tačiau kas bus pasirenkama turėti šioje erdvėje, kiekvieno individualus reikalas. Tuomet reikėtų apgalvoti ko kambaryje gali dar prireikti – vieniems reikia daugiau spintelių, kitiems užtenka vietos, kuri būna po kriaukle. Žinoma, galvojant apie tai, ko reikės įsigyti verta pamąstyti ir apie kambario erdvę. Nereikėtų perkimšti mažos vonios, taigi baldus tenka apgalvoti praktiškai.

Kai jau žinote, kokių baldų gali prireikti vonios kambaryje, reikia apgalvoti kur jie bus statomi. Pirmiausia, visada reikia nuspręsti kur bus vonios vieta – jai dažniausiai reikia strategiškai patogios vietos, nes ji užima daugiausiai ploto. Gausų vonių pasirinkimą galima rasti – https://www.murestadeco.lt/. Tuomet, jei toje pačioje erdvėje bus ir skalbimo mašina, reikia apmąstyti kur patogu bus padėti ir ją. Galiausiai lieka spintelės, kriauklės ir unitazo, jei jį rengsite vienoje erdvėje, vietos, kurias reikia apmąstyti. Geriausia erdvę išsimatuoti, kad atėjus laikui pirkti baldus, neišsirinktumėte per didelių ar netinkamų jūsų vonios kambariui. Nors daugelis skiria daug dėmesio šio kambario išvaizdai, verta nepamiršti patogumo. Net prabangiausias kambarys nebus patogus, jei jį rengiant nebus pagalvojama apie komfortą. Nereikėtų palikti mažų ir siaurų praėjimų ir neužstatyti kai kurių baldų, nes tai labai apsunkintų ne tik naudojimąsi vonia, bet ir jos valymą to prireikus. Tik gerai apgalvojus išplanavimą verta pradėti mąstyti apie baldų stilių ir pirkimą.