Refinansavimas yra itin dažnas pasirinkimas. Pateikti refinansavimo paslaugą  neretai pasiryžta ne tik tie, kurie nesugeba išmokėti kreditų, bet ir tie, kurie sugeba. Refinansavimą dažnai pasirenka asmenys, kurie turi nori apjungti savo visas paskolas į vieną. Jauniems žmonėms tai gali būti itin geras pasirinkimas, nes jie gali mokėti mažesnę mėnesinę įmoką. Nors tai yra aktualu ne tik jauniems žmonėms, bet ir vyresniems, ir šeimoms, ir netgi įmonėms. Juk palengvinti kasdienį gyvenimą nori palengvinti kiekvienas. Apjungus paskolas ir pasiėmus refinansavimą mokama mažesnė mėnesinė įmoka. Tokiu atveju tam mėnesiui lieka daugiau laisvų pinigų pramogoms ar kitoms išlaidoms. 

Kaip gauti refinansavimą?

Žmonės, kurie niekada neėmė refinansavimo paslaugų susiduria su nežinojimu kaip ją gauti. Tačiau, kai noras didelis galima viską išsiaiškinti. Yra konsultacijos telefonai arba elektroninio pašto adresai, kuriais galima pasiteirauti. Tačiau pirmiausia reikia užpildyti paraiškos formą. Ją užpildžius, paraiška bus išanalizuojama ir tada turėtų susisiekti įmonės finansų konsultantas. Finansų konsultantas, dirbantis įmonėje iš kurios ketinate imti refinansavimą,  paaiškins visus su paskolos refinansavimu susijusius niuansus ir atsakys į jums kylančius klausimus. Tada galėsite iki galo apsispręsti norite refinansavimo ar ne. Nes ją pasiėmus, atsisakyti negalėsite. Sutartį galima pasirašyti tiek fiziškai, tiek elektroniniu būdu. Elektroninį būdą dažniausiai renkasi jaunesni žmonės. Nes vyresnio amžiaus žmonės dažniausiai nėra tokie išmanūs. Todėl renkasi fizišką pasirašymo būdą. 

Ar refinansavimas suteikiamas jei viena įmoka vėlavo?

Refinansavime, kaip ir kitose operacijose su pinigais, yra labai žiūrimą į mokėjimų istoriją, uždirbtus pinigus, senas skolas ir panašiai. Labai svarbu rodyti iš kur yra gauti pinigai. Viskas turi būti legalu ir švaru. Refinansavimui gauti yra keletas sąlygų. Pirma tai turi būti žmogus, kuriam jau  yra 22 metai. Antroji sąlyga turėti pastovų darbą. Iš esmės vienoje darbovietėje, toje kur dabar dirba žmogus, reikia būti išdirbus bent 4 mėnesius. Taip pat dar viena sąlyga, kad uždirbama ne mažiau kaip 200 eurų į mėnesį, ir jog alga būtų matoma oficialiai. Todėl svarbu  neturėti jokių vėlavimų praeityje. Jei kažkada anksčiau turėjote mokėjimų vėlavimų praeityje, tai yra tikimybė, jog negausite refinansavimo. Mokėjmų istorija šiuo atveju turi būti ideali. Ir nesvarbu kiek vėlavote, ar dėl ko vėlavote, vistiek vėlavimų negali būti.