Konkrečios kainos pasakyti praktiškai neįmanoma, kadangi ji gali svyruoti labai smarkiai, priklausomai nuo šios paslaugos teikėjo kainodaros. Kai kuriais atvejais maketas gali ir visai nekainuoti. Nemokamai vizitinės kortelės gali būti sumaketuojamos pradedančiųjų dizainerių, kurie neturi šioje srityje dar daug patirties. Tuomet yra abipusė nauda – dizaineriui patirtis ir dar vienas pavyzdys į savo rinkinį, o užsakovui nemokamas produktas. Tačiau tokiu atveju yra ir rizika, kad galutinis rezultatas neatitiks lūkesčių arba bus nepakankamos kokybės. Dar vienas būdas gauti nemokamą maketą yra tuomet, kai užsakomos vizitinės kortelės dideliu kiekiu. Kai kurios įmonės siūlo tiek ir spausdinimo paslaugas, tiek ir maketavimo. Todėl užsisakant pas jas nemažai produktų galima tikėtis nemokamo maketavimo kaip savotiškos nuolaidos. Visais kitais atvejais kaina priklauso nuo dizainerio patirties šioje srityje. Aišku, kažkiek įtakos gali turėti ir vizijos sudėtingumas ar kažkokie specifiniai norai. Ir tuomet galioja paprasta taisyklė – kuo sudėtingiau, tuo atitinkamai bus ir brangiau. Tačiau tokiu atveju jūs gausite išskirtinį, kitokį gaminį. Tad visuomet verta pasverti šiuos aspektus ir tuomet reikėtų rinktis optimaliausią jų derinį.

Kur gaminamos pigiausios vizitinės kortelės?

Gana suprantama, jog nesinori, kad viena iš didesnių investicijų taptų vizitinės kortelės, todėl nemažai verslų ieško pigiausio jų gaminimo varianto. Tačiau, kad tikrai pavyktų rasti geriausią sprendimą, pirmiausiai reikėtų suprasti rinkos tendencijas. Todėl paiešką galima pradėti ne nuo pigiausio varianto, o nuo to, kiek kainuoja vizitinės kortelės Vilnius mieste. Aišku, jeigu šio produkto reikia kitame mieste, tuomet ir paieška turėtų atitinkamai skirtis ir būti, pavyzdžiui, vizitinės kortelės Kaunas. O jeigu paieška kituose miestuose, pavyzdžiui, vizitinės kortelės Šiauliai arba vizitinės kortelės Klaipėda nedavė patrauklių rezultatų, galima pasidomėti pristatymo galimybe. Šiais laikais tai nėra sudėtinga ir kartais gali būti netgi pigiau, negu gamintis korteles savo mieste. Be to, nemaža dalis įmonių neapsiriboja veikla viename mieste ir noriai pristato produktus visoje šalyje.

Vizitinės kortelės – https://www.asanta.lt/spaudos-gamyba/vizitines-korteles/

Ar prabangios vizitinės kortelės vis dar populiarios?

Pirmiausiai reikėtų atkreipti dėmesį į tai, jog šiomis dienomis vizitinės kortelės aplamai turi sumažėjusį populiarumą. Pagrindinė to priežastis yra internetas, kuriame labai greitai galima rasti visą informaciją. Ir jai pasiekti užtenka tiesiog išmaniojo telefono. Tad natūralu, jog toks būdas yra paprastesnis, negu ieškojimas konkrečios įmonės vizitinės kortelės tarp daugybės kitų. Tačiau net dabar negalima teigti, jog toks savo rekvizitų perteikimo būdas yra išnykęs. Ir toliau kuriamos bei gaminamos kortelės, tik skiriasi apimtys, kurios yra sumažėjusios. Ne išimtis ir prabangūs variantai, aišku, jie niekada nesudarė rinkos daugumos, tačiau visuomet egzistavo. Dabar, kai vyrauja minimalistinės mados, išskirtinė prabanga turi mažiau populiarumo. Tačiau jos nereikėtų maišyti su aukšta kokybe, kadangi tokie produktai yra vertinami ne ką mažiau, tiesiog skiriasi jų pateikimas. Taigi, pagal šią tendenciją gali būti apibūdinama ir vizitinė kortelė bei jos prabanga. Šiomis dienomis prabanga gali būti vertinama kaip kokybė ar išskirtinumas ir tuomet rinkoje tokių kortelių turime tikrai nemažai.