Vieno universalaus ir pačio geriausio varianto, tikriausiai, nėra, kadangi skirtingos bendrovės naudoja savitus algoritmus, kuriais ir apskaičiuojamas lizingas automobiliui. Todėl natūralu, jog vienu atveju geriausias variantas bus vienos įmonės pasiūlymas, o kitu – kitos. Tad kiekvienas asmeniškai turėtų įsivertinti, koks jam bus pats pigiausias lizingas automobiliui ir būtent tos įmonės pasiūlymą priimti. Aišku, šioje vietoje dar svarbu atkreipti dėmesį ir į papildomas sąlygas bei įsivertinti ar sugebėsite laiku grąžinti skolą, ar nebus per didelės mėnesinės įmokos, kadangi priešingu atveju gali kilti nemažai problemų jau mokėjimo eigoje pritrūkus pinigų.

Naujo automobilio lizingas ir kaip jį gauti?

Jeigu nusprendėte įsigyti naują transporto priemonę, tačiau šiuo metu neturite pakankamai pinigų, nereikėtų atsisakyti šios minties, kadangi visada galima rasti išeitį, šiuo atveju tai būtų lizingas automobiliui. Pirmiausia, galima šiuo klausimu kreiptis tiek į savo banką, tiek į bet kurį kitą, nes praktiškai visi teikią tokią paslaugą, o patys populiariausi yra Sb lizingas automobiliui, Luminor automobilio lizingas bei Seb automobilio lizingas, tačiau paskolinti pinigų gali ne tik didieji šalyje veikiantys bankai, bet ir mažesnės kredito bendrovės. Jų tikrai nereikėtų nurašyti, net jeigu pavadinimai bus pirmą kartą girdėti, kadangi galite sulaukti tikrai patrauklių pasiūlymų ne tik su geresnėmis sąlygomis, bet ir su mažesnėmis palūkanomis, kas ir yra bene svarbiausias kriterijus skolinantis.

Šiais laikais atrasti vieną ar kitą paslaugą teikiančias įmones paprasčiau, negu bet kada anksčiau, tai padaryti lengviausiai galima naudojantis interneto paieškos sistema ir joje suvedę dominančią užklausą, pavyzdžiui, lizingas automobiliui, nesunkiai ir greitai rasite įvairių variantų, tarp kurių bus Seb lizingas kontaktai, kuriais reikėtų kreiptis šiuo klausimu. Jums beliks pasirinkti priimtiniausią variantą ir jau su konkrečia įmone tęsti bendradarbiavimą šiuo klausimu.

Lizingas automobiliui ar verčiau susitaupyti pačiam?

Atsakymas į šį klausimą kaip ir pats apsisprendimas turėtų būti asmeniškai apgalvotas ir galutinį sprendimą geriausia priimti įvertinus konkrečiai savo situaciją bei aplinkybes, todėl pateiksime tik bendras ir universalias įžvalgas, kurios tik padės priimant apsispręsti.

Aišku, įmanomas ir praktiškai taikomas yra tiek vienas, tiek kitas variantas ir abu jie turi savo pliusų bei minusų. Pagrindinis taupymo minusas yra tai, jog procesas gali ilgai užtrukti, o iki tol teks kantriai laukti dienos, kuomet galėsite įsigyti norimą transporto priemonę. Be to, laikui bėgant pinigui nuvertėja, tad taupymui užsitęsus gali paaiškėti, kad reikės dar daugiau laiko, nors jau sutaupėte reikiamą sumą, tačiau ji nėra lygiai tokios pačios vertės, kurią turėjo, pavyzdžiui, prieš kelis metus. Tačiau toks pasirinkimas turi ir pliusą – už automobilį sumokėsite tik jo faktinę kainą ir nereikės rūpintis, jog teks išleisti kažkiek papildomai atsiskaitant už palūkanas.

Lizingas automobiliui suteikia galimybę džiaugtis norima transporto priemone praktiškai iš karto, kai tik nusprendėte ją įsigyti, tai bene didžiausias privalumas, jog dar mokėdami už daiktą galite jį pilnai naudoti. Iš minusų galėtų būti palūkanos ir įsipareigojimas kreditoriui, kurio reikės laikytis.