Nors daugelis mūsų mėgstame šiltesnius orus, visgi, esant didesniems karščiams lauke, patalpose norisi gaivaus ir vėsesnio oro. Jį gali užtikrinti oro kondicionieriai, kurie pasirenkami tiek namams, tiek darbo vietoms. Ypač populiarūs ir pageidaujami yra mobilūs oro kondicionieriai. Šie įrenginiai puikiai atvėsina patalpas, o kai reikia – jas sušildo. Svarbu tik tinkamai pasirinkti.

Vienas pagrindinių mobilių kondicionierių privalumų – galimybė juos lengvai transportuoti iš vienos vietos į kitą, namuose tiesiog iš vieno kambario į kitą. Tačiau tai nereiškia, jog mobilūs kondicionieriai gali būti nekokybiški ir tai tenkins kliento poreikius, jau vien dėl to, jog jie mobilūs. Šie prietaisai privalo būti galingi mobilūs kondicionieriai, suteikiantys vėsą bet kuriai patalpai ir, be abejonės, mobilūs kondicionieriai be žarnos, kad būtų lengva juos transportuoti.

Dar vienas svarbus mobilių kondicionierių bruožas, kuris dažnai pageidaujamas klientų – jo kompaktiškumas. Juk niekas nenori didelio įrenginio, užimančio didesnę patalpos dalį. Tad, kaip teigia šiais prietaisais prekiajantys specialistai, patys populiariausi yra mini kondicionieriai 12V. Jie , beje, patys paklausiausi, kai norima kondicionuoti orą automobilyje. Dar reikėtų pastebėti, jog šie kondicionieriai dažniausiai ieškomi ir perkami naudojant internetinę paiešką naudotas oro kondicionierius. Gal tai iš tiesų nėra blogas pasirinkimas, nes tokie mobilūs kondicionieriai kainuoja nebrangiai, tad žmonės turi galimybę neišlaidaujant dažnai juos keisti vis kitais modeliais.

Kaip jau minėjome, itin paklausūs yra mobilūs kondicionieriai be žarnos. Tačiau, kaip rodo praktika, žmonės dažnai pasirenka šio tipo įrenginius ir su žarnomis. Tuomet iškyla aktualus klausimas: kondicionieriaus kaina su montavimu. Norime, nuraminti, jog mobilių kondicinierių montavimas yra labai paprastas ir jokių didelių investicijų nereikalauja. Vienintelis tokio montavimo reikalavimas – tai išvesti šilto oro išmetimo žarną per langą ar durų angą ar paprasčiausiai į kitą kambarį. Taip šiltas oras bus pašalinamas iš patalpos, o šaltas tolygiai paskirstomas kambariuose.

Mobilūs kondicionieriai vienodai dažnai pasirenkami įvairiose gyvenamose patalpose. Tad pasakyti kuris prietaisas – kondicionierius name ar kondicionierius bute – yra populiaresni, išties sunku. Tai pabrėžiame, dėl to, jog vis dar gaji nuomonė, jog kondicionierius bute – tai šiek tiek per sudėtingas procesas. Patikėkite taip nėra. Mobilių kondicionierių pasirinkimas, jų suteikiamos funkcijos tokios skirtingos ir gausios, jog nesunkiai išsirinksite oro vėsinimo aparatą bet kurioje gyvenamoje patalpoje.

Pastaruoju metu itin populiariais tampa sieniniai kondicionieriai, tad būtų tikra nuodėmė apie juos neužsiminti. Šie kondicionieriai susideda iš dviejų dalių: kambario bloko ir lauko bloko. Jie atlieka šaldymo, vėdinimo, šildymo ir džiovinimo funkcijas. Ko daugiau bereikia, tiesa? Išmanusis ekranas suteikia naudotojui visą reikiamą informaciją apie įrangos ir pavojaus signalų sistemos būseną.

Grįžkime prie mobilių kodicionierių. Norėdami įtikinti, jog mobilūs kondicionieiriai – išties puikus pasirinkimas, pateiksime keletą jų privalumų, kuriuos, beje, įvardija ir jau įsigyję šį prietaisą asmenys:

  • Paprastas montavimas;

  • Užtikrintas mobilumas;

  • Maža kaina ir itin žemos elektros energijos sąnaudos;

  • Puikus sprendimas jeigu patalpą reikia vėsinti ne nuolatos, o tik tam tikromis sąlygomis;

  • Lengvas pasirinkimas, nes šių prietaisų veikimo principas lengvai suvokiamas net ir visiškam naujokui. Viena profesionalo konsultacija ir jūs jau viską žinote apie mobilius kondicionierius.

Jeigu planuojate juos rinktis internetu, tuomet pasirinkite, kam teiksite pirmenybę: pamėgtam įvairios technikos gamintojui ar jau jums pažįstamai prekybos vietai. Pirmuoju atveju tikriausiai ieškosite Ballu kondicionierius, mobilūs kondicionieriai Trotec, mobilūs kondicionieriai Eleektrolux, kondicionieriai Philips ir kiti gamintojų vardai. Na jeigu, esate ištikimas kuriai nors prekybos vietai ir išskirtinai pasitikite jų parduodamos produkcijos kokybe, tuomet iekokite mobilūs kondicionieriai Senukai, Ermitažas kondicionieriai, kondicionieriai Topo centras ir kt.