Visi, kuriems nesvetima interjero dizaino tema, tikriausiai suklūsta išgirdę kalbant apie užuolaidas. Juk tai ne vien langų puošmena, bet ir privatumo saugojimas, viso būsto stiliaus kūrimo dalis. Kartu šie dalykai reiškia, kad dizainas – kur kas daugiau nei išvaizda.

Stilingas jaukumas

Užuolaidos yra svarbi interjero dalis – tai galima pasakyti be jokių abejonių. Pavyzdžiui, kai senos pakeičiamos naujomis, būsto erdvė įgauna tam tikro gaivumo, energijos. Kartais pasirenkama kita spalva, kartais visiškai kitas stilius…

  • Būtinybė? Interjero dizainas vieniems yra būtinybė (pavyzdžiui, statotės namą ir tenka rūpintis, kas, kaip ir kur bus, kokias medžiagas, kokius derinius rinktis).
  • Svajonė? Kitiems interjero dizainas yra svajonių objektas. Pavyzdžiui, žvalgotės į nuotraukas internete, mąstote, koks būtų jūsų svajonių būstas.
  • Darbas? O kai kuriems interjeras yra darbas. Interjero dizaineriai turi šimtus idėjų ir kaskart sugeba pasiūlyti ką nors naujo, originalaus (arba, vaizdžiai tariant, šviežio).
  • Viskas, apie ką čia kalbame, gali būti įvardijama kaip stilingas jaukumas (arba jaukus stilius).

Užuolaidos ir alternatyvos

Namas kaime, mieste, o gal užmiestyje? Vieno aukšto? Dviejų? Trijų? Baltas? Geltonas? Rudas? Kad ir kokie būtų jūsų atsakymai, kone kiekviename būste yra užuolaidos. Ir ne ant vieno lango. Žinoma, kai kada pasirenkamos alternatyvos, pavyzdžiui, žaliuzės, bet užuolaidų tinkamumu tam tikrose patalpose neabejojama. Jos ypač prisideda prie gražaus kambario vaizdo miegamajame, svetainėje.

Kas svarbu perkant? Apsižiūrėti, kokia matmenys, kokios spalvos, koks pakabinimas, kokie karnizai tiktų. Pasidomėti, iš ko pasiūta, kad būtų aišku, kaip skalbti. Tai pirkinys ne savaitei ar mėnesiui, o gerokai ilgesniam laikui, tad rūpi rasti išties gerą produktą.

O ieškantiems šio to išskirtinio turėtų patikti romanetės, abejingų nepaliekančios dėl elegancijos ir modernumo. Dizaino variantų daug, tad nuspręsti, kuris gaminys būtų tinkamiausias, – įdomus iššūkis. Svarbiausia, kad yra iš ko rinktis, ar ne?

Jokių kompromisų

Dar labai svarbu paminėti, kad prireikus naujų užuolaidų nebūtina leistis į didelius kompromisus, mat šiandieninė pasiūla tikrai plati. Jeigu kaip tik dabar svarstote, kur ir kokias užuolaidas įsigyti, vertėtų užsukti į TavoSapnas.lt, nes čia gausus kokybiškų prekių asortimentas ir dėmesio vertos kainos.

Tikra namų puošmena, jaukumo suteikiantis akcentas – ne iš piršto laužti teiginiai, o pripažinta tiesa apie užuolaidas. Jas rinktis – įkvepiantis procesas, neatsiejamas nuo svajonių ir jų įgyvendinimo.