poilsinės kelionėsŠiuolaikinio žmogaus gyvenime streso išties netrūksta. Tad atostogų metu norisi poilsio bei visiškos ramybės. Visai nenuostabu, jog poilsinės kelionės tampa vis populiaresniu pageidavimu kiekvienos kelionės agentūros klientų tarpe. Šį kartą plačiau apie jas.

Vienas iš geriausių būdų įsigyti pigią ir tikrai kokybišką kelionę – pirkti ją iš anksto. Kitas ne mažiau pigus būdas – keliaukite ne sezono metu. Pigios poilsinės kelionės yra itin aktualios kategorijoje poilsinės kelionės viskas įskaičiuota. Tam galima priskirti ir degančias keliones. Kas vienija visus šiuos terminus?

Tai reiškia, jog išvyka, kai galima iš anksto užsisakyti visas įmanomas paslaugas, be abejonės, kainuos pigiau. Antra – jeigu kažkuris klientas atsisakė anksčiau užsakyto užsakymo, o kelionės data – jau visai netoli, jūs turite galimybę tą užsakymą pagriebti vos ne už per pusę pigesnę sumą. Todėl jeigu nepasirūpinote kelione iš anksto, nenusiminkite. Visuomet galite pasidairyti paskutinės minutės išvykos, arba kitaip vadinamos, degančios kelionės. Kelionių akademija pasakoja, jog tokie pasiūlymai itin mėgstami jų klientų tarpe. anot jų, netikėti pasiūlymai dažnai pasufleruoja idėjas, kaip ir kokioje šalyje praleisti atostogas. Tuo tarpu, klientai džiaugiasi, jog apie kai kuriuos variantus jie tiesiog nė nesusimąstė. Štai agentūros pasiūlymai jiems atveria naujas galimybes ir idėjas, kaip paįvairinti atostogas.

Pigios kelionės visuomet buvo ir bus itin paklausios kelionių gerbėjų tarpe. Noras keliauti ir pažinti svetimas šalis visai nepriklauso nuo žmogaus statuso ar finansinių galimybių. Tad, turintiems mažesnes tokias galimybes tikrai visada aktualu kelionę nusipirkti kuo pigiau, neprarandant jos žavesio. Smagu žinoti, jog mūsų šalies turizmo agentūros reaguoja į tokius poreikius ir stengiasi savo klientams pasiūlyti patrauklius tiek poilsinių, tiek pažintinių ar savaitgalio kelionių variantus.

Kaip ir kiekvienoje srityje, taip ir kelionių organizavime, egzistuoja tam tikros tendencijos ir mados. Kas populiaru 2020-aisiais metais? Kaip teigia poilsinės kelionės Tez Tour, lyderio pozicijas užima poilsinės kelionės į Turkiją, Egiptą, Ispaniją, Bulgariją, Portugaliją. Jau ne vieną pasaulio kampelį aplankę turistai, tikriausiai nusivils tokiu pasirinkimu. Kodėl? Nes tai yra jau seniai kelionių agentūrų siūlomos aplankyti šalys. Tačiau reikėtų pažvelgti ir iš kitos pusės. Visuomet atsiranda keliautojų, kurie turi mažą kelionių patirtį. Antra – į maloniai širdžiai vietas visuomet norisi sugrįžti vėl ir vėl. Taigi, nesistebėkime, kad ne vieną kartą aplankytos vietos kviečia susitikimui antrą, trečią ar net ketvirtą kartą.

Kalbant apie poilsines keliones, reikia paminėti, jog viskas įskaičiuota paslauga dažnai būna neatsiejama nuo šios kelionės tipo. Šis pasiūlymas tam tikrose šalyse turi šiek tiek kitokią prasmę. Sakykim, Turkijoje arba Egipte, tai tikrai puikus pasirinkimas, kuris galioja bene visą parą. Tuo tarpu, Ispanijoje viskas įskaičiuota reguliuojama tam tikromis valandomis. Būtinai tuo pasidomėkite iš anksto. Kita vertus, visuomet pirmiausia pasidomėkite pasirinktos kelionių agentūros reputacija. Savo vardą ir klientų gerą poilsį tausojanti turizmo įmonė tikrai savo klientus informuos apie tokius kelionių niuansus.

Galiausiai apie svarbiausią: jeigu planuojate aplankyti kažkurią konkrečią šalį, neatsisakykite savo svajonės vien dėl to, jog tai brangiai kainuoja. Visuomet atminkite, kad egzistuoja begalė alternatyvų: kelionės išsimokėtinai, paskutinės minutės kelionės, degančios kelionės ir kt. Jums tiesiog tereikia ieškoti patogiausio ir saugiausio varianto. Tuomet svajonė taps ranka pasiekiama.