saulės akiniaiŠiais laikais saulės akiniai nešiojami bet kuriuo metų laiku, tačiau nieks nepaneigs, jog populiariausi ir daugiausia susidomėjimo šis aksesuaras sulaukia šiltuoju metų sezonu. Vasarą nešiojami akiniai tarsi nušauna vienu šūviu du zuikius: suteikia aprangos stiliui žavesio bei išskirtinumo ir apsaugo akis nuo kenksmingų saulės spindulių. Kalbant apie pastarąją paskirtį, t.y. apsauginę funkciją, geri akiniai nuo saulės turi būti neabejotinai kokybiški.

Pirmiausia apie tai, kokios saulės akinių pasaulio tendencijos numatomos ateinančiam šiltajam sezonui. Šią vasarą bus itin madingi dideli ir apvalūs saulės akiniai. Norintiems išsiskirti ir ieškantiems drąsių stiliaus detalių, verta išbandyti originalaus dizaino rėmelius turinčius didelius apvalius akinius su neįprastų formų elementais. Sakykim, viršutinėje akinių dalyje esančia metaline nosies atramėle. Tokie akiniai nuo saulės 2020 m. žada tapti tikru hitu.

Šią vasarą nuo mados pjedestalo nežada nulipti ir aviatoriaus akiniai. Tai išties nesenstantis pasirinkimas tiek vyrams, tiek moterims. Didelio susidomėjimo turėtų sulaukti dideli kvadratiniai akiniai. Nors tokie akiniai tinka tikrai ne visiems veido bruožams, tačiau, pritaikius tinkamai, aplinkinių dėmesys ir pagyros – garantuota. Ištempti ovalūs akiniai su originalios spalvos lęšiais šią vasarą atrodys ganėtinai įspūdingai ir neabejotinai stilingai. Galiausiai, viena itin ryški 2020 metų akinių tendencija – kuo neįprastesnės geometrinės formos. Taigi, jeigu mėgstate išsiskirti iš minios, tokie akiniai išties tam puikiai tiks.

Vis dar vyrauja nuomonė, jog saulės akiniai žmonėms, nešiojantiems regos koregavimo įprastus akinius, yra visai netinkamas sprendimas. Skubame paneigti šį mitą. Šiomis dienomis geri akiniai nuo saulės nešiojantiems akinius pasižymi tokiomis pačiomis regėjimui koreguoti reikalingomis savybėmis. Tik derėtų atkreipti dėmesį į tai, jog, renkantis tokius akinius, pirmiausia protinga būtų pasitarti su akių ligų specialistais. Jie patars, kokius saulės akinius reikia pasirinkti konkrečiu atveju ir galėsite džiaugtis ne tik puikiu regėjimu, bet ir skoningu vasaros aksesuaru.

Kita opi problema – akiniai nuo saulės vairavimui. Šiuo atveju patartina pasirinkti saulės akinius su dioptrijomis. Tokie akiniai suteiks dvejopą naudą. Pirma – puikiai matysite kelią ir visus jame esančius ženklus ar kitus svarbius dalykus, antra – akys nenuginčijamai bus apsaugotos nuo tiesioginių saulės spindulių, šviečiančių pro automobilio langus.

Kai rinksitės akinius visai šeimai, skirkite daug dėmesio ir saulės akiniams vaikams. Mažyliai taip pat nori būti madingi, o ir jų akyčių apsauga – svarbus ir opus klausimas. Tokiu atveju galbūt netgi nepakenktų specialisto konsultacija. Ypač tuo atveju, jeigu vaikas turi regėjimo sutrikimų. Ne viename optikos salone rasite ne tik tinkamus saulės akinius savo mažyliui, bet ir tuoj pat sulauksite tinkamos konsultacijos. Tokias konsultacijas nesunkiai galima gauti ir internetu. Sakykim, Optikos pasaulis akiniai nuo saulės paieška jums suteiks galimybę atverti šių optikos salonų internetinius puslapius ir užduoti klausimus konsultantams bei pasiskaityti kitų klientų atsiliepimus ir patarimus apie naujausias prekes ar prekybos vietas. Norime tik pabrėžti, jog saulės akinius daug kur galima įsigyti net 8-9 mėnesių mažyliui.

Jeigu saulės akinių paiešką pradedate nuo mėgstamo prekės ženklo, tuomet tikriausiai jums patarimų nereikia – patys puikiai žinote, ko norite. Tačiau, jeigu vis dar neturite savo mėgstamo saulės akinių gamintojo, tačiau norite kokybiškų akinių, patarsime pabandyti akiniai nuo saulės Ray Ban ar akiniai nuo saulės Guess.