Krokuva dar ir dabar primena didinguosius šalies laikus, kada buvo karaliai. Juk kadaise šis miestas buvo Lenkijos sostinė. Be jokios abejonės čia tikrai rasite į ką pažiūrėti, ką aplankyti ir išgirsti naujo. Čia tiek nuostabių pilių, didingų rūmų, muziejų. Pats senamiestis priverčia pasijausti tarsi nukeliavus į praeitį. Užsukite į vietinius restoranus ir kavines ir paragaukite vietinių valgių. Įspūdžių tikrai parsivešite daug. Svarbiausia tinkamai susiplanuoti maršrutą. Iš anksto galite pasidomėti lankytinų vietų sąrašu ir išsirinkti būtent tuos, kuriuos labiausiai norite aplankyti.

Apie viešbučiai Krokuvoje dalykus

Dar vienas iššūkis yra išsirinkti tinkamą viešbutį. Viešbučiai Krokuvoje nėra pigūs, tačiau pasiūla itin didelė ir galite surasti nakvynės vietą už tikrai gerą kainą. Mieste Krokuva viešbučiai jums kainuos nuo 30 eurų dviem vienai nakčiai. Žinoma, jeigu ieškote aukštos klasės aptarnavimo, modernių kambarių su visais patogumais gali tekti pakloti apie 100 eurų. Jeigu keliaujate kelioms dienoms, pavyzdžiui, ilgajam savaitgaliui, kodėl gi savęs nepasilepinus.

Viešbučiai Krokuvoje tikrai kokybiški. Išsirinkite bent kelis variantus Booking.com svetainėje ir juos palyginkite. Būtinai perskaitykite atsiliepimus. Tačiau dauguma jų tikrai puikūs. Dauguma viešbučių įvertinti ne mažiau nei 9 balais. Tad išsirinkti tikrai bus nesunku.

viešbučiai Krokuvoje

Mieste Krokuva viešbučiai siūlomi itin už patrauklią kainą, dažnai įtraukiami į kainą ir pusryčiai. Pagalvokite, ar norėsite pusryčiauti viešbutyje ir nesutikti sau galvos, ar mieliau keliausite valgyti pusryčių į miestą. Tokiu atveju rinkitės viešbutį be pusryčių, kad netektų veltui permokėti. Ir dar daugiau – https://top-lankytinos-vietos.lt/viesbuciai-krokuvoje/

Dauguma viešbučių siūlo apartamentus šeimoms. Keliaujant su šeima patariama rinktis erdvius kambarius, kad visiems būtų patogu. Dažnai viešbučių teritorijoje įrengtos vaikų žaidimų aikštelės. Žinoma, atidžiai pasidomėkite pasirinktu viešbučiu, nes kai kurie viešbučiai keliautojų su vaikais nepriima. Neverta nusiminti, nes įprastų viešbučių pasiūla itin didelė.

Daugumoje viešbučių įrengti puikūs restoranai, kuriuose galėsite paragauti tiek vietinių, tiek tarptautinės virtuvės patiekalų. Taip pat įtraukiamos ir papildomos paslaugos, tokios, kaip baseinai, spa centrai, treniruoklių salės, konferencijų centrai, poilsio erdvės, terasos ar kepsninės lauke. Jeigu ieškote daugiau privačios erdvės ir ramybės rinkitės iš apartamentų ar vilų pasiūlymų. Jų taip pat itin daug rasite. Puikios kelionės Jums!