Kokia yra Office 365 kaina?

Jeigu norite turėti oficialų ir visapusišką Microsoft 365 rinkinį, reikėtų žinoti, kad už tai teks sumokėti. Tačiau galutinė kaina skirtis priklausomai nuo konkretaus varianto, kurį nuspręsite įsigyti. Aišku, pagrindines programas rasite praktiškai visuose jų, tačiau skirsis tik papildomos, dar kitaip vadinamos „Premium“ programos. Dažniausiai parduodami metiniai paketai, už kuriuos galima atsiskaityti iš karto arba mokėti kas mėnesį po dalį sumos. Tai veikia savotiškos prenumeratos principu. Aišku, galima įsigyti Microsoft Office ir už vienkartinę kainą, tačiau tuomet gausite tik pačias pagrindines programas. Bet jeigu to pakanka, tuomet tai būtų bene pigiausias variantas ilgalaikėje perspektyvoje.

Ar galima gauti Office 365 nemokamai?

Iš principo tai yra mokama įranga ir neturint tam tikrų išimčių ją turėti nemokamai gali ir nepavykti. Aišku, visuomet galime internetinėje paieškoje bandyti įvesti frazę: „Office 365 download for free“ ir tikėtis, kad bus pasiūlytas nelegalus, tačiau nemokamas variantas. Tačiau dabar toks primityvus būdas gali ir neduoti norimų rezultatų. Tačiau kartais programinę įrangą gali suteikti ir darbovietė arba mokymo įstaiga. Pavyzdžiui, yra Office 365 VU, kuomet studentai gali gauti nemokamą prieigą ir galimybę naudotis visomis programomis. Kai kuriais atvejais nemokamai naudotis programomis gali ir įvairios organizacijos ar socialinės žmonių grupės, bendruomenės, tačiau tai jau išskirtiniai atvejai.

Microsoft 365 – https://www.balt.net/microsoft-365

Kaip veikia Office 365 Teams?

Tai vienas iš Microsoft 365 programų, kuri daugiausiai skirta nuotoliniam bendravimui. Tačiau jos funkcija nėra vien tik paprastas susirašinėjimas su vienu žmogumi. Naudojantis šia programa galima rengti tiek ir susitikimus, tiek ir video konferencija. O joje į vieną vietą sujungti visą organizacijos ar įmonės kolektyvą bei taip palengvinti susisiekimą. Daugeliu atveju net nereikalingas papildomas parsiuntimas, kadangi Teams būna įdiegta kartu visu paketu. Tuomet bus reikalingas tik Office 365 prisijungimas, o jeigu naudojate anglišką versiją, tai bus Office 365 login. Ten suvedę arba tiesiog patvirtinę savo programinės įrangos paketo duomenis praktiškai iškart galėsite naudoti šia programa. O automatinis vedlys jums pradžioje pagelbės susipažinti su pagrindinėmis funkcijomis. O jeigu iškiltų papildomų arba sudėtingesnių klausimų, tuomet pagalbos galite ieškoti internete. Ir geriausia vieta tą daryti yra oficiali Microsoft 365 svetainė. Joje bus tiek ir pagrindiniai vartotojų klausimų ir atsakymai į juos, tiek ir įvairūs patarimai, paaiškinimai kaip pilnai išnaudoti visas programų funkcijas.

Ar verta rinktis Microsoft 365?

Nesinaudojantiems šiais programinės įrangos paketais pirmiausiai reikėtų juos palyginti su dabar naudojama sistema ir jos programomis. O tuomet jau priimti asmeninį sprendimą. Kadangi iš esmės daugybė programų gali atlikti tą pačią funkciją, tačiau visos jos egzistuoja, nes vieniems žmonėms patinka vienoks dizainas, kitiems kitoks. Lygiai tas pats su mygtukų, juostų išdėstymu bei veikimo principu. Na, o jau pažįstantiems Microsoft tai būtų tiesiog atsinaujinimas į visą programų paketą. Su juo gautumėte praktiškai visas turimas programas tik atnaujintomis versijomis, kurios tikėtina ne tik bus patrauklesnės savo dizainu, bet ir veiks stabiliau ir greičiau.