Židiniai šiais laikais vis dažniau pasirenkami interjere. Gana ilgus metus tai buvo vadinama atgyvena, galbūt labiau kiek siejama su klasika, galiausiai, elegancija, o kadangi paskutiniu metu žmonės vis dažniau renkasi modernų interjerą, natūralu, kad tokiu atveju židiniai tapo gana pamirštas pasirinkimas, kuris atgyja šiais laikais žmonių namuose.

Žinoma, židiniai interjere reikalauja laiko, reikalauja smulkmenų vertinimo, galiausiai, detalių derinimo, kadangi tinkamas jų įkomponavimas būtinas ne tik dėl stiliaus, tačiau taip pat ir funkcionalumo.

Greitesniam darbui, žinoma, geriausia tartis su specialistais, tačiau jeigu galvojate, kad galite patys susitvarkyti ir be interjero dizainerio – tokiu atveju pateiksime kelis patariamus, kurie padės Jums džiaugtis rezultatu.

  • Ypač skoningai atrodo žalia sofa, kuri ne tik puošia interjerą, tačiau taip pat yra gana tamsi, tad dažniausiai dėmes ne taip paprastai matyti, tad ir namai dažniausiai atrodo kur kas švaresni. Daugeliui žmonių tai yra labai svarbu, kadangi norisi, kad be jokio vargo namai atrodytų puikiai.
  • Dėmesį gali patraukti ir tikrai labai unikaliai atrodys žalios spalvos šviestuvas, kuris gali būti derinamas ir ant lubų, ir ant sienos. Svarbiausia, kad toks šviestuvas traukia akis savo elegancija, jis gali būti ir minimalistinis. Tik reikia derinti prie stiliaus, kuris yra palaikomas kambaryje.
  • Dažniausiai žaliuose kambariuose derinamos ir gėlės, kurios padeda skoningai išpildyti erdvę. Skoningiausiai atrodo žalių lapų augalai, kurie gali būti vieno stiliaus arba net vienos spalvos vazonuose. Puikiai tinka balta, kuri dažniausiai paryškina augalo žalumą.
  • Žinoma, daugiau dėmesio reikia skirti ir tekstilei, kurios pasirinkimas –  taip pat labai paltus. Nuo užuolaidų iki pagalvių, nuo kitų smulkmenų, kurios skirtos ne tik stiliui, tačiau taip pat ir patogesniam gyvenimui.
  • Žalios spalvos komodos gali atrodyti labai drąsus sprendimas, tačiau išties – geras. Tik tokiu atveju reikia derinti ir daugiau tokios pat spalvos akcentų, kadangi tik pavienis baldas gali išeiti iš  ritmo.

Puiku, kad derinimas gali būti toks paprastas. Svarbiausi – gera komanda. Nes su ja – viskas vyksta greičiau ir paprasčiau.